Примірка

 

Як приміряти?

Послуга примірки:

При підтвердженні замовлення Ви можете озвучити менеджеру або прописати в коментарях до замовлення про те, що хотіли б скористатися послугою примірки. Вона передбачає, що Ви вносите передоплату 98 гривень нам на р / с і ми відправимо Вам дві окремі посилки, винятком становить відправка одного артикулу у різних розмірах.

 

Доставка в відділення "Нової Пошти"

У відділенні Нової пошти Ви можете повністю оглянути вироби перед тим, як забрати. Можна приміряти взуття та верхній одяг.

Частковий викуп вмісту посилки у відділенні Нової пошти недоступний (не можна у відділенні забрати тільки частину замовлення, а частина відправити назад). Можна, наприклад, викупити посилку повністю і повернути виріб, яке не підійшло.

 

Доставка кур'єром "Нової пошти"

При кур'єрі Ви можете повністю оглянути вироби перед тим, як забрати. Можна приміряти взуття та верхній одяг. Ми не гарантуємо, що кур'єр "Нової пошти" дозволить приміряти будь-який інший виріб.


Замовити в один клік
С помощью уведомлений о заказе можно не только получать актуальную информацию по заказу, но и иметь быстрый канал связи с магазином