Велика в'язка від Pavlenki Workshop

15.12.2015

У холодну пору року в наші гардероби селиться безліч в'язаних речей. Це вже не мода, це закономірність!

Кожен хоче виділитися за рахунок кольору, текстури і матеріалу. Але часто, красиві в'язані речі, абсолютно не практичні. Не якісна шерсть дратує шкіру, деформується і зберігає неприємний запах.

Український бренд Pavlenki майстерня виготовляє дивовижні речі, які вирішують всі проблеми! Всі вироби зв'язані з австралійської вовни мериноса італійського фарбування. Меринос - це порода овець, яких розводять у горах Австралії. Через різку зміну кліматичних умов, шерсть пристосувалася. Волокна стали настільки тонкими, що взимку шерсть зігріває, а влітку - дихає. В результаті вироби з цього матеріалу легкі, теплі і відмінно вбирають вологу. Так що, якщо ви весь день бігали, танцювали, нервували, можете бути спокійною: річ з цієї диво вовни вбере всю небажану вологу , та неприємний запах.

шапочка.jpg

Велика в'язка - стала просто трендом цієї зими. Складно залишитися непоміченою в шапці, снуді чи рукавицях великої в'язки. Така техніка в'язання розбавить самий нудний образ.

В демісезонний період нам так полюбилися кардигани і жилетки великої в'язки, у яких тепло і затишно. А взимку вовняні пледи подарують казкове відчуття! Просто заваріть свій улюблений чай, укутайтесь у плед і медитуйте!

плед.jpg     кардиган.jpg

Напередодні зимових свят завжди виникає проблема з подарунком. Речі великої в'язки українського бренду Pavlenki Workshop точно порадують ваших рідних і близьких. Ці красиві вироби дарують затишок, тепло і атмосферу свята кожен день. Купити можна у нас на на сайті

 

Коментарі (0)

Коментарі

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Всі поля обов'язкові для заповнення
Ви не увійшли
Неправильно введений e-mail
Нам цікава Ваша думка
CAPTCHAОновити зображення
Ви неправильно ввели текст з картинки
Перед публікацією відгуки проходять модерацію
Замовити в один клік
С помощью уведомлений о заказе можно не только получать актуальную информацию по заказу, но и иметь быстрый канал связи с магазином